Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.189

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.189 

Lokalizacja

Wiskitki 

Powierzchnia domu[m2]:

160 

Powierzchnia działki[m2]:

1150 

Rodzaj

wolnostojący - stan deweloperski 

Pokoje

Cena

949.000 zł  

Szczegóły

Polecamy do sprzedania w mieście i gminie Wiskitki - atrakcyjny, funkcjonalny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o prostej , dokładnie przemyślanej konstrukcji, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny, o eleganckiej formie i tradycyjnej estetyce. Budynek murowany, parterowy z użytkowym poddaszem , niepodpiwniczony o pow. użytkowej 160 mkw na działce 1150 mkw. Dach budynku kryty blachą dachówkową.

Na parterze budynku zaprojektowano strefę dzienną składającą się z kuchni o pow. 9,26 mkw , salonu z jadalnią o pow. 28,92 mkw, pokoju o pow. 8,87 mkw, łazienki o pow. 3,66 mkw , wiatrołapu o pow. 5,74 mkw, holu o pow. 2,66 mkw. Z salonu i pokoju wyjście na taras od strony ogrodu. W bryle budynku garaż jednostanowiskowy o pow. 20,30 mkw i pomieszczenie gospodarcze – kotłownia o pow. 4,92 mkw.

Na piętrze znajdują się 3 pokoje sypialne ( powierzchnie po podłodze 16,24 mkw, 16,98 mkw, 14,78 mkw ), duża łazienka o pow. 6,29 mkw, pralnia 6,91 mkw i dostępna z wygodnego holu o pow. 13,71 mkw garderoba.

Media wodociąg i kanalizacja miejskie, energia elektryczna, ogrzewanie budynku - CO gazowe ( zbiornik na gaz płynny).

Idealny dom dla osób które szukają ciszy, spokoju, życzliwych sąsiadów i dobrej lokalizacji – dom położony jest 1,5 km (12 minut) od centrum miasta.

Planowany termin oddania nieruchomości do użytkowania 3 kwartał 2024r. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt.