Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.179

 

 

NAZWA

Numer oferty

 5.179

Lokalizacja

 Adamów Parcel gm. Radziejowice 

Powierzchnia domu[m2]:

 212

Powierzchnia działki[m2]:

 1000 

Rodzaj

 stan surowy zamknięty

Pokoje

 6

Cena

 649.000 zł 

Szczegóły

POLECAMY do sprzedania w gminie Radziejowice, wsi Adamów Parcel bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem na ogrodzonej, zagospodarowanej działce o pow. 1000 mkw. Dom o powierzchni całkowitej 212 mkw , użytkowej 134 mkw bez podpiwniczenia z powierzchnią strychową, garażem w bryle budynku w stanie surowym zamkniętym ( prace budowlane prowadzone były w latach 2010 - 2019r ). Dach kryty blachą dachówkową.

Na parterze budynku zaprojektowano salon o pow. 20 mkw z wyjściem na taras , kuchnię z jadalnią o pow. 11,30 mkw , pokój o pow. 12,40 mkw, łazienkę, hall z komunikacją, przedsionek, garaż 18,20 mkw z pomieszczeniem gospodarczym – kotłownią o pow. 5,50 mkw. Na piętrze znajdują się  4 sypialnie o pow. 14 mkw, 9,20 mkw, 9,10 mkw, 8,70 mkw, hall z komunikacją i łazienka.

Dom został zaprojektowany na pięknej działce o pow. 1000 mkw ( wym: 31m x 32 m ), zapewniającej dojazd , źródło wody – wodociąg , energia elektryczna, odprowadzanie ścieków do osadnika typu szambo. Bardzo spokojna, ładna okolica. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, las. Do centrum Radziejowic 4 km.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt