Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

2.411

 

Mieszkanie

Numer oferty

 2.411

Lokalizacja

 Żyrardów - centrum 

Rodzaj

 lokal użytkowy 

Powierzchnia[m2]:

 26,30

Piętro

 parter

Liczba kondygnacji

 4

Pokoje

 1

Cena

 310.000 zł 

Szczegóły

Do sprzedania w samym centru miasta lokal użytkowy o powierzchni 26,30 mkw położony na parterze  w 17 letnim budynku mieszkalno - usługowym.

Lokal z dużymi oknami od ulicy, składający się z jednego pomieszczenia tj. dużej sali z umywalką, wysokość pomieszczenia 3 m.

Na parterze oprócz pawilonów usługowo - handlowych,  wydzielone są dwie łazienki i pomieszczenie socjalne, z pomieszczeń tych korzystają wyłącznie lokale użytkowe. Wszystkie media. Czynsz 400 zł. W lokalu jest zamontowana instalacja alarmowa, można podłączyć internet.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć lokal prosimy o kontakt.