Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.195

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.195 

Lokalizacja

Żyrardów os. Żeromskiego  

Powierzchnia domu[m2]:

122 mkw 

Powierzchnia działki[m2]:

589 mkw 

Rodzaj

wolnostojący, piętrowy  

Pokoje

Cena

798.000 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego, dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 122 mkw na działce o pow. 589 mkw. Działka o regularnym kształcie, w całości ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, zagospodarowana. Wjazdy na działkę bezpośrednio z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Działka zabudowana jest piętrowym budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, budowanym w połowie latach ' 70 w technologii tradycyjnej murowanej. Dach o konstrukcji drewnianej kryty blachą dachówkową. Budynek na wysokim podpiwniczeniu.

Na parterze budynku urządzono kuchnię o pow. 11,50 mkw , dwa pokoje o pow. 17,50 mkw i 11,50 mkw – większy pokój z wyjściem na balkon, łazienkę z wc o pow. 3 mkw, przedpokój z wyjściem na taras , wiatrołap . Na piętrze identyczny jak na parterze rozkład pomieszczeń tj. dwa pokoje, kuchnia ( lub trzeci pokój ), łazienka, przedpokój. W piwnicach budynku znajduje się garaż i pomieszczenia gospodarcze.

MEDIA : budynek wyposażony jest w instalację elektryczną z sieci energetycznej , wodną i kanalizacyjną z sieci miejskiej, gazową. Ogrzewanie budynku CO gazowe - nowy piec, nowa instalacja, nowe grzejniki .

Idealna lokalizacja. Ładna, spokojna, bezpieczna okolica, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Blisko las. Dom będzie idealny również dla dwóch rodzin.