Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.186

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.186 

Lokalizacja

Żyrardów os. Żeromskiego  

Powierzchnia domu[m2]:

158

Powierzchnia działki[m2]:

 594 

Rodzaj

 wolnostojący

Pokoje

 2+

Cena

SPRZEDAŻ ZAWIESZONA 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania dom  jednorodzinny w zabudowie wolno-stojącej, budowany w technologii tradycyjnej, murowanej ( data rozpoczęcia budowy 1990 rok ), częściowo docieplony. Dach o konstrukcji drewnianej kryty eternitem.

Budynek na wysokim podpiwniczeniu, bez powierzchni strychowej z poddaszem użytkowym ( powierzchnia poddasza ok. 60 mkw). Poddasze budynku do wykończenia. W piwnicach ( pow. 81 mkw) znajdują się garaż o pow. 14,60 mkw , pomieszczenia gospodarcze w tym pralnia, łazienka z wc, kotłownia.

W skład powierzchni użytkowej budynku w parterze ( powierzchnia użytkowa 77,40 mkw, oddany do użytkowania w 2002r ) wchodzą następujące pomieszczenia : kuchnia z jadalnią o pow. 23,10 mkw , sypialnia 14,40 mkw , salon o pow. 23,10 mkw z kominkiem i wyjściem na taras od strony ogrodu, łazienka z wanną , osobno wc , przedpokój ze schodami na poddasze, sień.

MEDIA : budynek wyposażony jest w instalację elektryczną z sieci energetycznej , wodną i kanalizacyjną z sieci miejskiej, gaz butla.

Ogrzewanie budynku kocioł CO z zasobnikiem na ekogroszek.

Działka o powierzchni 594 mkw w kształcie prostokąta, w całości ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, zagospodarowana.

Lokalizacja nieruchomości bardzo dobra. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt.