Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.192

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.192 

Lokalizacja

Żyrardów os. Żeromskiego  

Powierzchnia domu[m2]:

167,80 mkw 

Powierzchnia działki[m2]:

 344 mkw 

Rodzaj

 dom w zabudowie bliźniaczej 

Pokoje

 5

Cena

 749.000 zł 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Żeromskiego – bardzo ładny, gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny na działce o pow. 344 mkw. Działka o regularnym kształcie, w całości ogrodzona z bramą wjazdową i furtką, zagospodarowana. Wjazdy na działkę bezpośrednio z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej.

Działka zabudowana jest piętrowym budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 234,93 mkw , użytkowej całkowitej 167,80 mkw, użytkowej mieszkalnej 115,05 mkw budowanym w latach ' 70 w technologii tradycyjnej murowanej , docieplonym , otynkowanym.

Dach o konstrukcji drewnianej kryty blachą dachówkową. Budynek podpiwniczony, bez powierzchni strychowej. W piwnicach garaż i pomieszczenia gospodarcze.

Na parterze budynku znajdują się kuchnia o pow. 10 mkw, pokój - gabinet o pow. 12,70 mkw ( obecnie urządzono jadalnię) , salon o pow. 16,50 mkw z wyjściem na 14 metrowy taras od strony ogrodu, łazienka z wanną o pow. 3,50 mkw, korytarz. Na piętrze urządzono dostępne z przedpokoju trzy pokoje sypialne o pow. 16,50 mkw, 13 mkw i 10 mkw, łazienkę z wanną i garderobę. Pomieszczenia w bardzo dobrym stanie, po remoncie w tym wymianie instalacji.

Wszystkie media. Ogrzewanie budynku gazowe i  dodatkowo z kotła na węgiel opałowy.

Na działce znajdują się dodatkowo dwa budynki gospodarcze o powierzchni 26 mkw i 18 mkw - murowane , mniejszy budynek kryty papą , większy onduliną. Do większego budynku gospodarczego podłączono media tj. wodę , kanalizację, energię elektryczną i gaz ziemny.

Lokalizacja – idealna. Ładna, spokojna dzielnica, blisko las. Na osiedlu szkoły, przedszkole, punkty usługowo - handlowe, bazarek osiedlowy, kościół, poczta, dom kultury, park , lasek sosnowy z tężnią solankową i siłownią plenerową. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.