Szukasz mieszkania, domu a może działki?

Posiadamy różnorodną ofertę sprzedaży, wynajmu nieruchomości na rynku żyrardowskim i w okolicach.

Załatwiamy wszelkie formalności

Kupując lub sprzedając poprzez naszą agencję, macie Państwo pewność rzetelnej obsługi i kompleksowego przeprowadzenia transakcji od momentu zawarcia umowy przedwstępnej do podpisania aktu notarialnego.

Kupujesz na kredyt?

Służymy Państwu poradą i wskazówkami postępowania w przypadku zakupu nieruchomości pod kredyt hiopoteczny. Analizujemy oferty i wybieramy tą najlepszą!

Przekazanie nieruchomości

Po dopełnieniu wszelkich formlaności związanych z aktem notarialnym, nadzorujemy prawidłowe rozliczenie nieruchomości dla nowego nabywcy.

5.184

 

 

NAZWA

Numer oferty

5.184  

Lokalizacja

Franciszków gm. Wiskitki  

Powierzchnia domu[m2]:

60 mkw 

Powierzchnia działki[m2]:

540 

Rodzaj

parterowy  

Pokoje

Cena

447.000 zł - do negocjacji 

Szczegóły

Polecamy do sprzedania we wsi Franciszków gm. Wiskitki nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie wolno- stojącej, parterowym o powierzchni użytkowej 60 mkw , wybudowanym w latach '70 w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka . Dach o konstrukcji drewnianej kryty eternitem. Budynek otynkowany, docieplony ( styropian 8 cm ) , bez podpiwniczenia z wysokim strychem gospodarczym. W skład powierzchni użytkowej budynku wchodzą: 3 pokoje w amfiladzie o pow. ok. 19 mkw, 16 mkw i 9 , kuchnia ok. 9 mkw , łazienka, przedpokój i pomieszczenie gospodarcze – kotłownia. Stan pomieszczeń mieszkalnych dobry, ściany malowane, na podłogach deski. Kuchnia i łazienka wykończone starszą glazurą i terakotą. We wszystkich pomieszczeniach okna pcv. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną z sieci energetycznej , wodną z wodociągu, odprowadzanie ścieków do osadnika typu szambo, CO z kotła na węgiel opałowy, gaz butla. Działka o powierzchni 540 mkw o regularnym kształcie ( kwadrat ), częściowo ogrodzona z bramą wjazdową i furtką , zagospodarowana. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej. Na działce znajduje się dodatkowo ok. 30 metrowy, murowany budynek z garażem i dachem krytym papą. Lokalizacja bardzo dobra. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście zobaczyć nieruchomość prosimy o kontakt